Членські внески до ВФУ

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
Шановні члени яхт клубу, члени ВФУ.

Це повідомлення дуже важливе для того, щоб після перемоги вітрильницька громада була прикладом громадянської позиції українських яхтсменів, щоб швидко відновились офіційні вітрильні змагання, про які ми зараз тільки мріємо. От же...

В цей не легкий час для нашої України і для нас, Вітрильна федерація України звертається до Вас підтримати її. Минулий рік був дуже складним. Більшість членів вирішила що ВФУ припинила свою роботу, але це не так. На протязі 2022 року та 2023 року федерація веде активну роботу. Наші звернення до WS та EUROSAF про відсторонення російських та білоруських яхтсменів та офіційних осіб дали свої результати, їх було усунено зі всіх офіційних змагань та інших заходів. Наша федерація разом іншими федераціями України та світу домоглися від НОК відмінити рішення про допуск російських та білоруських спортсменів до Олімпіади 2024 року у Парижі. Крім того всі наші спортсмени члени національної збірної України з вітрильного спорту приймали участь у Чемпіонатах Світу та Європи і досягли гарних результатів, чим показали всьому світу стійкість та незламність Українського народу.

Щоб і надалі ВФУ могло провадити свою роботу просимо вас зробити свій внесок та сплатити членський внесок за 2023 рік та заборгованість за 2022 рік.

Внески можна сплатити через Еквайрингу на сайти ВФУ за посиланням https://payments.sfu.com.ua/

Рада капітанів.

Контакти

Адреса

12А, Дніпровска набережна, Київ, 02000

Київський Міський Крейсерський Яхт-клуб

Call Us
+38 067 239 6917
Email

kyivyc@gmail.com